תקנון האתר

השימוש באתר האינטרנט של משק שוורצמן כפוף לקריאתו ולהסכמתו של כל גולש לתנאי תקנון זה. משק שוורצמן מזמינה אתכם לקרוא בעיון תנאי תקנון זה ולפנות אליו בכל שאלה או הבהרה אשר תעלה בקשר עם האמור בתקנון.

 

ההרשמה לאתר משק שוורצמן

1. בעת ההרשמה לאתר תתבקשו למסור, בין השאר, פרטים אישיים שונים (כגון שם, כתובת ודרכי ההתקשרות אתכם ועוד) וכן את פרטי כרטיס האשראי שלכם. עליכם למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים.

2. שם משתמש וסיסמה - בעת ההרשמה לאתר תתבקשו לבחור שם משתמש וסיסמה. בכל עת שתרכשו מוצרים באתר האינטרנט, תוכלו להזין את שם המשתמש והסיסמה במקום המיועד לכך. שם המשתמש והסיסמה שבחרתם יזהו אתכם ויחסכו מכם את הצורך למלא שוב את פרטיכם האישיים. יהיה עליכם רק לוודא כי פרטיכם, כפי שהם מופיעים על גבי מסך המחשב, עדיין מעודכנים. אם אינם מעודכנים, אתם מתבקשים לתקנם כדי שניתן יהיה לספק את הזמנתכם ובמקרה הצורך אף ליצור אתכם קשר. שם המשתמש והסיסמה ישמשו אתכם לצורך הזדהות גם בעת הפניה למשק שוורצמן.

3. שמרו על שם המשתמש והסיסמה בסודיות כדי למנוע שימוש לרעה בחשבונכם.

4. משק שוורצמן רשאי לקבוע מעת לעת דרכי זיהוי נוספות או אחרות.

 

רכישות מוצרים באתר

רכישה באתר מחייבת את הלקוח לבצע הרשמה מלאה כולל כל הפרטים המפורטים כשדות חובה בטופס ההרשמה. ללא השלמת הליך זה לא ניתן יהיה לרכוש באתר.

 

שינויים וביטולים

לא ניתן לעשות שינויים בהזמנה וגם לא ניתן לבטלה לאחר ביצוע התשלום.

 

דמי משלוח

1. לחשבון הסופי יצורפו דמי משלוח. דמי המשלוח בהם תחויבו יוצגו בפניכם בעת האישור הסופי של פרטי ההזמנה.

2. למשק שוורצמן הזכות לשנות את דמי המשלוח או לגבות דמי משלוח שונים לפי מרחק הנסיעה מהמשק ליעד המבוקש.

3. הזמנה מעל 350 ש"ח לא תחויב בדמי משלוח.

 

עדכון מחירים

1. משק שוורצמן זכאי לשנות את מחירי המוצרים כפי שיפורט להלן, לפי שיקול דעתו הבלעדי ובלא צורך בהודעה מוקדמת.

2. אתר משק שוורצמן מציע למכירה עשרות מוצרים. לצד כל מוצר מוצג באתר מחירו המעודכן בעת ביקורכם באתר. מחיר זה תקף להזמנה הספציפית ומשק שוורצמן אינו מחויב למחיר זהה של כל מוצר בהזמנה הבאה.

 

סכום מינימום להזמנה

משק שוורצמן רשאי להגדיר סכום מינימום להזמנה (150 ש"ח) ולא יהיה חייב לספק הזמנות שסכומן הכולל (בעת השלמת ההזמנה באתר ובטרם הליקוט) אינו עולה על סכום המינימום כפי שייקבע מעת לעת ויפורסם באתר האינטרנט.

 

אמצעי התשלום

אתר האינטרנט מכבד תשלום באמצעות כרטיסי אשראי תקפים בלבד, אשר הונפקו על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל. זאת כל עוד הן מתירות ביצוע תשלומים ברשת האינטרנט ובאופן שבו הן מתירות זאת, בהתאם לסוג כרטיס האשראי שבידכם. בנוסף לכרטיס אשראי תקף, כאמור, עליכם להיות בעלי תעודת זהות ישראלית או דרכון בר תוקף.